Παραμονές Χριστουγέννων επανεντάξαμε ένα Χουχουριστή.
Το πουλί βρέθηκε στα Τέμπη από τον κ. Απόστολο Καλόγερο την 1η Δεκέμβρη, οπότε και μας το έφερε στη Δράση. Χάρη στην έγκαιρη προσκόμιση του και στη φροντίδα που έλαβε το ζώο επέστρεψε ...
Παραμονές Χριστουγέννων επανεντάξαμε ένα Χουχουριστή.
Το πουλί βρέθηκε στα Τέμπη από τον κ. Απόστολο Καλόγερο την 1η Δεκέμβρη, οπότε και μας το έφερε στη Δράση. Χάρη στην έγκαιρη προσκόμιση του και στη φροντίδα που έλαβε το ζώο επέστρεψε ...