Την Καθαρά Δευτέρα 27/2/17 γιορτάσαμε με απελευθέρωση τριών Φλαμίγκο και μιας Γερακίνας στο Καλοχώρι.
Μαζευτήκαμε πολλοί φίλοι και απολαύσαμε τον καλό καιρό και τις μοναδικές στιγμές απελευθέρωσης πουλιών που πέρασαν μεγάλο διάστημα στη Δράση. Η γιορτή συνεχίστηκε στις εγκαταστάσεις της Δράσης, όπου πετάξαμε χαρταετούς, φάγαμε φασολάδα και σαρακοστιανά και χορέψαμε. Μια πραγματική γιορτή με πολλούς φίλους!
Σας ευχαριστούμε όλους για την παρουσία σας και το κουράγιο που δίνετε στους εθελοντές.